Sv. omša a Eucharistická procesia 22.6.

Slávnosť Najsvätejšieho Kristovho Tela a Krvi, ktorú budeme sláviť v nedeľu 22.6. spolu s otcom biskupom, začneme slávením Eucharistie vo Farskom kostole Nanebovzatia Panny Márie o 9.00 hod. Potom budeme pokračovať eucharistickou procesiou ku Kostolu sv. Kríža, na  námestie a záver bude pred Katedrálou svätého Františka Xaverského.
Preto budú v našej farnosti sv. omše len o 7.00, 9.00 (slávnostná omša) a 16.30 hod.
V Nemciach bude omša o 7.00 hod.
Počas procesie budeme spievať piesne z JKS – prineste si spevníky. Prosíme prvoprijímajúce dievčatá, prípadne mladšie dievčatá, aby prišli v bielych šatách a s košíkmi kvetov, počas procesie budú posýpať pred Sviatosťou. Ktorí máte záhradku, môžete deťom priniesť kvety do zásoby.
Prosíme mužov i ženy, aby nám pomohli pripraviť oltár za našu farnosť už v sobotu večer o 17.30 vo fare. Taktiež prosíme mužov, ktorí by chceli pomôcť ako usporiadatelia, aby sa prihlásili v sakristii. Za pomoc vopred vďaka.