Slávnosť sviatosti BIRMOVANIA - 15. 10. o 10:30 hod.

Obvyklá detská svätá omša o 11.00 výnimočne NEBUDE, pozývame všetkých na slávnosť sviatosti birmovania a k modlitbám za našich birmovancov:

- Vo štvrtok 12. 10. po večernej svätej omši o 17.15 hod. budú mať birmovanci vo farskom kostole liturgický nácvik birmovky. Účasť každého birmovanca je povinná a nutná.
- Upratovanie a výzdoba farského kostola k sviatosti birmovania bude v piatok 13. 10. od 17.15 hod. Prosíme a povzbudzujeme čo najviac rodičov spolu s birmovancami, ktorí by pomohli s upratovaním taktiež areálu kostola, aby prišli a mali účasť na príprave slávnosti birmovania.
- V sobotu 14. 10. budú mať birmovanci svätú spoveď vo farskom kostole od 10.00 do 11.30 hod. V tomto čase budú mať príležitosť pristúpiť k svätej spovedi aj príbuzní birmovancov a tiež birmovní rodičia.
- Prosíme birmovancov, aby v nedeľu 15. 10. zaujali spolu s birmovnými rodičmi svoje miesta v kostole najneskôr 15 minút pred svätou omšou, teda do 10.15 hod.