Slávnosť Nanebovzatia Panny Márie

V utorok 15. augusta 2017 je prikázaný sviatok Nanebovzatia Panny Márie a zároveň slávnosť patrónky nášho farského kostola, ako aj celej našej farnosti. Sväté omše budú nasledovne: už v pondelok 14.8. večer o 16.30 hod. bude vo farskom kostole svätá omša zo sviatku. V utorok 15.8. budú všetky sväté omše vo farskom Kostole nanebovzatia Panny Márie: o 6.30; 10.00 a 16.30 hod. V Kostole Svätého kríža v utorok ráno svätá omša nebude a o 12.00 hod. svätá omša taktiež nebude. V Nemciach bude 15.8. svätá omša o 18.00 hod.
     V utorok 15.8. bude vo farskom kostole od 14.00 hod. vyložená Oltárna sviatosť k poklone. O 16.00 hod. sa pred vyloženou Oltárnou sviatosťou pomodlíme slávnostný ruženec za našu farnosť. V tento deň môžeme pri splnení obvyklých podmienok získať vo farskom kostole úplné odpustky.