Ružencovný mesiac október

V utorok začíname mariánsky mesiac október. Každý deň sa budeme spoločne modliť ruženec vo farskom Kostole nanebovzatia Panny Márie o 16.00 hod. Pri modlitbe ruženca môžeme cez celý mesiac október získať za obvyklých podmienok úplné odpustky.

Úmysly na jednotlivé dni: V nedeľu za spoločenské pomery v štáte. V pondelok za zomrelých farníkov. V utorok za chorých a trpiacich. V stredu na úmysel každého modliaceho sa. Vo štvrtok za rodiny v našej farnosti. V piatok za deti a mládež vo farnosti. V sobotu za Svätého otca Františka, otca biskupa Mariána, kňazov, rehoľníkov a rehoľné sestry nášho mesta.

V stredu ráno o 7.45 hod. bude počas októbra bývať v Kostole Svätého kríža modlitba ruženca pre žiakov a učiteľov Základnej cirkevnej školy. Pri príležitosti ružencového mesiaca Vás povzbudzujeme k prihláseniu sa do modlitby živého ruženca. Kto by mal záujem patriť do ružencového bratstva našej farnosti, nech sa prihlási v sakristii kostola.