Program pre birmovancov

- v utorok 5.11. a štvrtok 7.11. po večernej sv. omši o 17.15 hod. budú mať birmovanci liturgický nácvik birmovky vo Farskom kostole. Účasť každého je nutná.

- v piatok 8.11. po večernej sv. omši o 17.15 h. pozývame birmovných rodičov resp. rodičov birmovancov na stretnutie do Farského kostola.

- v sobotu 9.11. ráno od 7.30 hod. bude prebiehať upratovanie a výzdoba Farského kostola k birmovke, pozývame birmovancov a príbuzných, aby prispeli svojou pomocou.

- v sobotu 9.11. o 14.00 hod. budú mať birmovanci sv. spoveď vo Farskom kostole. V tomto čase budú mať príležitosť sv. spovede i príbuzní birmovancov a predovšetkým birmovní rodičia.

- každý deň cez týždeň budú po večernej sv. omši prosby k Duchu Svätému za dary Ducha Sv. pre birmovancov