Prezentácia knihy Diabol kúzla zbavený

Na pozvanie Vydavateľstva Don Bosco zavíta v dňoch 20. – 21. 2. 2018 na Slovensko taliansky katolícky kňaz a exorcista Gianni Sini a ponúkne prednášky a prezentáciu knihy Diabol kúzla zbavený.

V Banskej Bystrici bude možnosť stretnutia s ním v utorok 20. februára na večernej svätej omši v Katedrále sv. Františka Xaverského o 18.00 hod. a následne na prednáške o 19.00 hod.

Ako don Sini poznamenal, pôjde o katechetizáciu, nie o „bulvárne“ spracovanie témy. Strata dôležitých kresťanských hodnôt, rozšírenie okultných praktík a mágie či poverčivosť ľudí. To všetko v nás vzbudzuje zvedavosť. Kniha je zbierkou dlhoročných skúseností v tejto oblasti.

Don Gianni Sini sa narodil v roku 1955 a za kňaza bol vysvätený v roku 1980. Od konca osemdesiatch rokov vykonáva službu exorcistu. Je členom Medzinárodnej asociácie exorcisxtov, o ktorej založenie sa zaslúžil páter Amorth a ktorej štatút schválil Svätý Otec.