Pozvánka na DOD kňazského seminára

Milí priatelia,

srdečne vás pozývame na Deň otvorených dverí, ktorý sa uskutoční 20. apríla 2024 s nasledovným programom:

Program sa začne slávením svätej omše v Katedrále sv. Emeráma na Nitrianskom hrade o 10.00 hod. Po svätej omši sa spoločne presunieme na Pribinovo námestie, kde sa nám prihovorí rektor seminára, Mons. Marián Dragúň, a slávnostným otvorením brány seminára sa začne prehliadka priestorov budovy, kde bývame, vzdelávame sa, modlíme a trávime voľný čas.

Príďte sa pozrieť, ako vyzerá seminár z vnútra a nahliadnite bližšie do života seminaristov. Po prehliadke seminára na vás bude čakať chutný obed a po obede si bratia z propedeutického ročníka pre vás pripravil zábavný program. Deň otvorených dverí zakončíme spoločnou modlitbou za nové kňazské a rehoľné povolania pred Najsvätejšou Sviatosťou aj so záverečným požehnaním. Predpokladaný záver programu je o 15.30 hod.

Parkovať je možné bezplatne pri zimnom štadióne v Nitre (pri Mestskom parku na Sihoti). Registrácia na Deň otvorených dverí nie je potrebná. Viac informácií nájdete na www.ksnr.sk

Všetci ste srdečne vítaní!

predstavení a bohoslovci Kňazského seminára sv. Gorazda v Nitre