Detský spevácky zbor ÚSMEV

Detský zbor ÚSMEV v akcii     Detský spevácky zbor Úsmev pri Farnosti Banská Bystrica-mesto spieva pri svätých omšiach vo farskom Kostole nanebovzatia Panny Márie, v nedeľu a vo vybrané sviatky najčastejšie o 11.00 hodine.

Zbor v roku 1989 založili Juraj Uherek a Laco Javorský. Do roku 2010 fungoval pod vedením manželov Uherekovcov. V roku 2010 sa partia dospelákov vymenila, no úmysel spievať Bohu na slávu a ľuďom pre radosť ostáva. V zbore účinkuje okolo 20 väčších aj menších detí. Spravidla v piatok o 16.30 hod. v zasadačke farského úradu na Námestí Štefana Moysesa 1 si spolu s našimi hudobníkmi zaspievame, zahráme sa, pomodlíme, … .

V roku 2011 sme svoj zbor nazvali jednoducho: ÚSMEV, lebo to je najjednoduchšie označenie toho, o čo sa chceme snažiť najviac...

Zbor je otvorený všetkým deťom, radi medzi sebou uvítame akýchkoľvek spevákov a hudobníkov. V prípade, že by ste sa radi informovali ohľadom Detského zboru, volajte prosím 0905 596 209.

Na stiahnutie

Zborový spevník bez akordov (pdf.)

Zborový spevník s akordami (pdf.)