Koncert Vianočná Janais

V stredu 27. decembra 2023 sa o 18.00 uskutoční v našom Farskom kostole nanebovzatia Panny Márie koncert s názvom Vianočná Janais. Lístky na koncert sú v predaji na stránke predpredaj.sk (link)

Koncerty pod názvom VIANOČNÁ JANAIS už každoročne tešia mnohých priaznivcov speváčky Janais a jej kapely po celom Slovensku.

Obľúbené slovenské koledy, speváčkou do slovenčiny pretextované svetoznáme vianočné piesne, aj jej autorské skladby poslucháča rozcítia, zahrejú a tak naladia na vianočné sviatky.

Štipku podmanivého šansónu vdýchnu koncertu tradičné vianočné piesne vo francúzštine a pocítite aj jemný závan duchovnosti, ktorá k významným kresťanským sviatkom prirodzene patrí.

Od vydania albumu Vianočná Janais v roku 2015 získal album nielen skvelé kritiky, ale aj zlatú platňu za predaj a to najlepšie z neho zaznie aj tento rok na speváčkiných decembrových koncertoch. Príďte sa nadýchnuť Vianoc so speváčkou Janais a jej kapelou.