Hontfest v Dudinciach

Čosi nové je nosná myšlienka tohtoročného kresťanského festivalu Hontfest, ktorý sa bude konať v sobotu 31. augusta 2019 na Amfiteátri v Dudinciach od 13.00 hod. HONTFEST je kresťanský evanjelizačný festival. Jeho hlavným cieľom je zjavovať ľuďom Boha najlepšie ako vieme. Sprostredkovať im osobné stretnutie so Živým Kristom, skrze hudbu, umenie, samotnú atmosféru, svedectvá, osobný príklad, či diskusiu.
     Na hlavnom pódiu vystúpia kapely zo Slovenska ale aj Česka, ako napríklad: Piar Music, Lámačské chvály, Brno worship, Alive, Kapucíni, F6  či raper Michal "Ego" Straka. V diskusnom stane sú pripravené štyri zaujímavé témy na aktuálne otázky. V areáli festivalu je prítomná aj sekcia „duchovná zóna“ kde budú k dispozícii kňazi, ochotní poslúžiť či už formou spovede alebo osobného rozhovoru. Pre najmenších je vytvorená zóna určená špeciálne pre ich potreby s rôznymi aktivitami a mnoho ďalšieho.
     Všetci sú srdečne pozvaní. Vstup je voľný. Vhodné aj pre rodiny s malými deťmi, pre ktoré je pripravený bohatý program. S vďakou, Spoločenstvo Sion a farnosť Terany.

viac info: www.hontfest.sk